Majoritatea cetatenilor care sunt alesi de popor pentru a conduce destinul tari,odata ajunsi in functii de raspundere,uita cel mai elementar lucru , ei considera ca au pus mana pe putere,si uita ca au fost alesi de popor , pentru care au obligatia de a le crea posibilitatea pentru un trai decent,aceasta este obligatia prioritara, consider ca toti oamenii care ajung in asfel de functi de raspundere , ar trebui sa fie foarte cinstiti, si sa croiasca in parlament lege buna pentru popor nu pentru uz personal.
Simplu Cetatean
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu